Ultimate Sport - GSX1300R Hayabusa MODEL 2023

cena od: 84900zł

Zaprezentowana w 1999 roku pierwsza generacja Hayabusy zszokowała motocyklowy świat dostarczając zupełnie nowy poziom prędkości, mocy i osiągów. Z miejsca zyskała tytuł najszybszego motocykla na świecie i zapoczątkowała kategorię ultrasportowych motocykli. Wspomniane cechy zapewniły jej pozycję numer jeden przez ostatnie dwie dekady. Trzecie wcielenie Hayabusy wprowadza najnowsze osiągnięcia technologii, żeby zapewnić jeszcze większą kontrolę i komfort, oraz radość z jazdy najlepszym motocyklem sportowym na świecie.


ZADZIORNA, STYLOWA, WYRAFINOWANA

Nowa generacja wiernie dziedziczy DNA pierwszej generacji Hayabusy i wynosi je do współczesnych czasów. A także w przyszłość. Świeży wygląd, nad którym inżynierowie Suzuki tak ciężko pracowali, przedstawia ostre kształty, nowoczesny, wyrazisty styl, który wyraża wyrafinowanie i ponadprzeciętne osiągi. Całość uzupełnia zaawansowana technologia.


AGRESYWNA, ODŚWIEŻONA SYLWETKA

By zaprojektować smuklejsze, bardziej kompaktowe tłumiki, które rysują prostą linię włożono wiele wysiłku. Nie tylko sprawia to, że tył wygląda lżej i przesuwa środek ciężkości w kierunku przodu motocykla, ale też uzupełnia się z ostrym, zadartym do góry ogonem, by jeszcze bardziej podkreślić agresywną sylwetkę Hayabusy oraz zaprezentować gotowość do ataku.


NOWOCZESNY ZESTAW WSKAŹNIKÓW

Motocykliści kochają niebywałą funkcjonalność i dobrze znane, rozpoznawalne rozmieszczenie zegarów Hayabusy. Nowy zestaw wskaźników zyskuje jeszcze bardziej, dzięki zastosowaniu przemyślanych rozwiązań nadających mu współczesny wygląd i jeszcze lepszą funkcjonalność, jak nigdy wcześniej.


STYLOWE I ZAAWANSOWANE OŚWIETLENIE

Zarówno światło mijania jak i projektorowy reflektor świateł drogowych wykorzystują technologię LED, by zapewnić czyste i jasne oświetlenie i uczynić Hayabusę wyraźnie widoczną dla pieszych, a także innych uczestników ruchu drogowego o każdej porze dnia i nocy.


S.I.R.S.

SUZUKI INTELLIGENT RIDE SYSTEM

Inteligentny system wspomagający kierowcę w prowadzeniu motocykla, hamowaniu, zwiększający łatwość użytkowania, wygodę i bezpieczeństwo podczas podróży i codziennej eksploatacji.

-Suzuki Drive Mode Selector Alpha (przełącznik trybu jazdy)

-Motion Track Tracktion Control System (system kontroli trakcji)

-Power Moder Selector (przełącznik trybu mocy silnika)

-Engine Brake Control System (system kontroli hamowania silnikiem)

-Dwukierunkowy Quickshifter

-Anti-Lift Control System (system przeciwdziałania podnoszenia przedniego koła)

-Lunch Control System (systent startu)

-Motion Track Brake System (system kontroli hamowania)


“WYRAFINOWANA BESTIA”

Unikalna stylistyka Hayabusy i jej niesamowicie aerodynamiczna sylweta stały się z miejsca rozpoznawalne już od pierwszej generacji z 1999 roku. Niska, długa i szeroka, to niesamowita bestia, której sylwetka emanuje mocą, opanowaniem i bystrym spojrzeniem. Dokładnie tak jak japoński sokół wędrowny, od którego dumnie nosi swą nazwę.


Inne udogodnienia:

Combined Brake System - kombinowany układ hamulcowy

Motion Track Brake System - system kontoli trakcji

Slope Dependent Control System - system kontrolowania jazdy po pochyłości

Hill Hold Control System - asystent ruszania pod górę

Active Speed Limiter - ogranicznik prędkości

Amergency Stop Signal - sygnalizacja hamowania awaryjnego

Suzuki Easy Start System - system łatwego rozruchu

Low RPM Assist - asystent ruszania

Cruise Control System - tempomat